S námi nic neshoří :-)

Informace o nás

Tato informační stránka slouží k detailnímu popisu tohoto webového projektu, Vaší společnosti, produktů a služeb, které nabízíte. Zaměřte se především na Vaše silné stránky, dále popište historii společnosti, získané licence či ocenění.

V případě, že považujete některé informace či sdělení za opravdu důležité, můžete je v textu zvýraznit například takto.

Jak jsme začali

Každá z nás si s myšlenkou stát se „hasičkou“ pohrávala už delší dobu.

Důležitým mezníkem, který nás všechny dal dohromady, byl třídní sraz

19. června 2009.

Tam jsme se domluvily, krví to podepsaly a pod vedením trenéra Mariána Ježka se hned další sobotu konal první trénink. Podepsaly jsme závazné přihlášky a začaly řešit, jakou konkrétní činnost bude každá z nás dělat.

Nejdůležitější činnost – strojníka – si hned (k naší velké úlevě) zabrala Irča Ježková.

Početně nejvíce zastoupená rodina Paulišových si vzala předek, Andrea a Gábina útok a Janina troják. Jana Rybenská a Míša Oplištilová se rozhodly, že se budou cákat v kádi. Ale chyběl nám někdo, kdo připojí „béčka“ ke stroji.

Na další trénink, kde jsme se lehce seznámily s hadicemi, savicemi a dalším vybavením, přivedla Míša svoji sestru Ivu Kučerovou. Ta bez řečí šla a všechno klapalo jako na drátkách. Iva se stala, sice jenom na měsíc, důležitým členem našeho sboru.

Tak nás bylo sedm . Sedm statečných žen, které se rozhodly, že nejenom, že pozvednou věhlas Miřetického sboru dobrovolných hasičů, ale že té naší krásné, malé vesničce (skoro střediskové) nebudou dělat ostudu.

Další tréninky už probíhaly s plným vybavením – dokonce i s vodou. Máme nové sportovní savice – jsou lehčí a jde to s nimi jedna báseň.

Jenom potřebujeme vyřešit co na sebe? Hromadně jsme jely nakupovat do Skutče – černé dlouhé elastické kalhoty budou super! Šedivá trička s potiskem zařídí Marian, SDH Miřetice všechno proplatí a můžeme začít soutěžit.

© 2010 Všechna práva vyhrazena.